BOROVSKÁ DESÍTKA 2018: Startovní listina
Startovní listina je vytvořena na základě loňských výsledků a data přihlášení.

ST. ČÍSLOJMÉNOROČNÍKKATEGORIEKLUB/BYDLIŠTĚ
1 Exner Jakub 1983 MUŽI do 40 Pteam
2 Švestka Lukáš 1982 MUŽI do 40 MK Prostějov
3 Svoboda Mojmír 1966 MUŽI do 60 Hvězda Pardubice
4 Blažek Jaroslav 1993 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
5 Mucha Miroslav 1974 MUŽI do 50 NHÚ Balinka VM
6 Zelený Zbyněk 1988 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová / UCEEB
7 Jureček Jan 1983 MUŽI do 40 Jámy
8 Šimek Pavel 1978 MUŽI do 50 Polenský team
9 Ředina Milan 1971 MUŽI do 50 MK Prostějov
10 Krčálová Olga 1978 ŽENY nad 40 Polenský team
11 Havlíček Radek 1980 MUŽI do 40 Přibyslav
12 Staněk Vojtěch 1988 MUŽI do 40 K-BOB Brzkov
13 Stránský Petr 1978 MUŽI do 50 TJ Kafky
14 Sochor Miloš 1978 MUŽI do 50 Polnička
15 Koščák Peter 1983 MUŽI do 40 Přibyslav
16 Meloun Vít 1985 MUŽI do 40 Dlouhá Ves
17 Pibil Jaroslav 1977 MUŽI do 50 Malá Losenice
18 Votava Miroslav 1986 MUŽI do 40 Jipocar
19 Zych Jaroslav 1989 MUŽI do 40 Přibyslav
20 Vekrbauer Diviš 2000 MUŽI do 40 Záryby - ASB
21 Fišer Michal 1998 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
22 Bělohlávek Jaromír 1964 MUŽI do 60 ASPV Chotěboř
23 Kubát Jiří 1981 MUŽI do 40 Přibyslav
24 Kolařík Jiří 1956 MUŽI nad 60 Atletika Jihlava
25 Dvořák David 1994 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
26 Dubský Roman 1978 MUŽI do 50 Přibyslav
27 Musil Bohuslav 1982 MUŽI do 40 Olešenka
28 Laštovička Milan 1986 MUŽI do 40 K-BOB Brzkov
29 Kavalír Martin 1983 MUŽI do 40 Železnohorák Tým
30 Šerý Drahoslav 1978 MUŽI do 50 Jamné /JI/
31 Nováček Josef 1958 MUŽI nad 60 SDH Čučice
32 Diviš František 1963 MUŽI do 60 KČT Havlíčkův Brod
33 Pech Jindřich 1980 MUŽI do 40 Žleby
34 Vašek René 1977 MUŽI do 50 Krucemburk
35 Gregor Jaroslav 1951 MUŽI nad 60 Běchovice
36 Zvolánková Kateřina 1991 ŽENY do 30 Chotěboř
37 Ševčík Luděk 1959 MUŽI do 60 TJ Turbo Chotěboř
38 Vábek Jiří 1981 MUŽI do 40 Praha
39 Moravec Jaroslav 1964 MUŽI do 60 Přibyslav
40 Kvarda František 1975 MUŽI do 50 Přibyslav
41 Vrša Martin 1975 MUŽI do 50 Amatér Polnička
42 Rejhon Jiří 1973 MUŽI do 50 HavlíčkůV Brod
43 Uchytil Zdeněk 1977 MUŽI do 50 Železnohorák TÝM
44 Ficek Tomáš 1975 MUŽI do 50 SK Chotěboř
45 Málek Milan 1981 MUŽI do 40 2idea
46 Geist Jiří 1969 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
47 Krejčí Daniel 1980 MUŽI do 40 ŠTOKY
48 Pavlas Antonín 1956 MUŽI nad 60 Přibyslav
49 Krejčí Aleš 1985 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
50 Řezníček Petr 1973 MUŽI do 50 Polnička
51 Lacina Václav 1969 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
52 Januška Ivan 1958 MUŽI nad 60 Šanov
53 Valentová Markéta 1977 ŽENY nad 40 velosport Valenta scott team Pelhřimv
54 Kadlec Josef 1959 MUŽI do 60 Krásněves
55 Rambousek Michal 1991 MUŽI do 40 Warrior
56 Marinec Petr 1972 MUŽI do 50 Přibyslav
57 Kulhánek Ondřej 2000 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
58 Zelený Pavel 1986 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
59 Pavlas Michal 1980 MUŽI do 40 Pavlas Family :-)
60 Veselsky Martin 1981 MUŽI do 40 Kunemi
61 Slama Adolf 1970 MUŽI do 50 Zdar nad Sazavou
62 Brožek Radmil 1954 MUŽI nad 60 KRB Chrudim
63 Štěrba Josef 1987 MUŽI do 40 Ždírec nad Doubravou
64 Havel František 1965 MUŽI do 60 Lípa
65 Fabrik Miroslav 1959 MUŽI do 60 Brno
66 Novotný Petr 1983 MUŽI do 40 Radostín
67 Chalupa Josef 1977 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
68 Adamec Lukáš 2001 dorostenci Sobíňov
69 Hájek Ladislav 1978 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
70 Pleskač Ivan 1985 MUŽI do 40 Počátky
71 Meloun Jakub 1990 MUŽI do 40 Krásná Hora
72 Kříž Petr 2000 MUŽI do 40 Radkov
73 Málek Lukáš 1982 MUŽI do 40 2idea
74 Havel Petr 1994 MUŽI do 40 Lípa
75 Konfršt Vlastimil 1982 MUŽI do 40 Vepřová
76 Bárta Roman 1968 MUŽI do 60 Havlíčkův Brod
77 Rieger Daniel 1995 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
78 Čermák Petr 1985 MUŽI do 40 Modlikov
79 Šrámek Roman 1978 MUŽI do 50 Modlíkov
80 Hrenic Ondřej 1979 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
81 Souček Jiří 1975 MUŽI do 50 Nové Ransko
82 Strnad Michal 2000 MUŽI do 40 Třebíč
83 Kulhánek Aleš 1976 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
84 Málek Tomáš 1979 MUŽI do 40 2idea
85 Karas Adam 1993 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
86 Hájek Filip 2000 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
87 Valenta Jindřich 1972 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
88 Hromada Václav 1986 MUŽI do 40 Brno
89 Doležal Michal 1990 MUŽI do 40 Nove mesto na morave
90 Danihel Jan 1970 MUŽI do 50 Amatér Polnička
91 Král Jarda 1989 MUŽI do 40 Jihlava
92 Tůmová Naďa 1963 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
93 Šmíd Pavel 1988 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
94 Benc Jan 1991 MUŽI do 40 Přibyslav
95 Čermák Jaromír 1987 MUŽI do 40 Přibyslav
96 Mahel Leoš 1979 MUŽI do 40 Jedouchov
97 Hrubý Jan 1990 MUŽI do 40 Jabloňáci
98 Gregorová Jitka 1991 ŽENY do 30 Žleby
99 Karas Milan 1962 MUŽI do 60 Havlíčkův Brod
100 Lébl Filip 2001 dorostenci Sparťani
101 Novák Zdeněk 1939 MUŽI nad 60 B V Jihlava
102 Dvořák Martin 1982 MUŽI do 40 Hajany
103 Janáček Miroslav 1985 MUŽI do 40 Sokol Oudoleň
104 Coufal Rudolf 1967 MUŽI do 60 Krucemburk
105 Málek Petr 1989 MUŽI do 40 malektex
106 Štursová Jitka 1975 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
107 Vytlačil Tomáš 1994 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
108 Moravec Jan 1984 MUŽI do 40 Knyk
109 Svoboda Pavel 1968 MUŽI do 60 Škrdlovice
110 Bičíková Ivana 1974 ŽENY nad 40 Horní Studenec
111 Benc Martin 1989 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
112 Ondráček Luboš 1971 MUŽI do 50 Staré Ransko
113 Štaubert Milan 1974 MUŽI do 50 Broučci Humpolec
114 Lacinová Hana 1970 ŽENY nad 40 Havlíčkova Borová
115 Řezáčová Zuzana 2000 ŽENY do 30 Zbraslav u Brana
116 Adamec Rudolf 1973 MUŽI do 50 Sobíňov
117 Adamec Tomáš 1976 MUŽI do 50 Sobíňov
118 Smejkal Libor 2000 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
119 Rázlová Anna 1999 ŽENY do 30 Havlíčkův Brod
120 Petržílek Zdeněk 1955 MUŽI nad 60 KRB Chrudim
121 Benda Jiří 1977 MUŽI do 50 Štoky
122 Zobačová Michaela 1994 ŽENY do 30 Žďár nad Sázavou - Lem(u)ři
123 Fabriková Blanka 1960 ŽENY nad 40 Brno
124 Sochorová Věra 1978 ŽENY nad 40 AZ tým Světlá nad Sázavou
125 Kasalová Hana 1992 ŽENY do 30 Ždírec nad Doubravou
126 Vrbíková Marta 1978 ŽENY nad 40 SK Tri Cyklochlubna
127 Hakl Zdeněk 1982 MUŽI do 40 SK Tri Cyklochlubna
128 Součková Dita 1976 ŽENY nad 40 Nové Ransko
129 Bartušek Jan 2001 dorostenci Havlíčkova Borová
130 Jelínek Antonín 1947 MUŽI nad 60 Aquaclub Havlíčkův Brod
131 Karlová Magdalena 1974 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
132 Lachman Martin 1969 MUŽI do 50 Chotěboř
133 Kratochvil Václav 1994 MUŽI do 40 Ždírec nad Doubravou
134 Staňková Jitka 1971 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
135 Škareda Jan 1968 MUŽI do 60 Přibyslav
136 Hájková Eliška 2001 dorostenky Havlíčkova Borová
137 Mencl Antonín 1982 MUŽI do 40 Jihlava
138 Blažková Michaela 1997 ŽENY do 30 Havlíčkova Borová
139 Krátký Robert 1978 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
140 Fousek Martin 2001 dorostenci Počátky 6
141 Fišerová Pavla 1975 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
142 Pometlová Eliška 1990 ŽENY do 30 Jabloňáci
143 Linhartová Anna 1990 ŽENY do 30 Jabloňáci
144 Hromada Jan 1960 MUŽI do 60 Opava
145 Tůma Tomáš 1962 MUŽI do 60 Havlíčkův Brod
146 Dubský Miroslav 1955 MUŽI nad 60 Přibyslav
147 Havlasová Petra 1964 ŽENY nad 40 MenX Krucemburk
148 Řezáčová Kateřina 1996 ŽENY do 30 Zbraslav u Brna
149 Jechová Jana 1975 ŽENY nad 40 Ždírec u Pohledu
150 Trtíková Jarka 1971 ŽENY nad 40 DBK Chotěboř
151 Brabec Roman 1963 MUŽI do 60 Hlinsko
152 Maščuch Jakub 1982 MUŽI do 40 UCEEB
153 Zdražilová Petra 1987 ŽENY do 40 Oudoleň
154 Borek Jan 1985 MUŽI do 40 Světlá nad Sázavou
155 Kašpárková Tereza 1997 ŽENY do 30 Modlíkov
156 Ficková Martina 1979 ŽENY do 40 DBK Chotěboř
157 Augustinová Michaela 1994 ŽENY do 30 Nové Město na Moravě
158 Blažková Pavla 1973 ŽENY nad 40 Havlíčkova Borová
159 Novotný Jaroslav 1955 MUŽI nad 60 TEP Trutnov
160 Kárník Zdeněk 1968 MUŽI do 60 svc ledec
161 Zvolánková Olina 1970 ŽENY nad 40 Stříbrné Hory
162 Čumpl Radek 1983 MUŽI do 40 Žďár nad Sázavou - Lem(u)ři
163 Krejčí Adolf 1953 MUŽI nad 60 Havlíčkův Brod
164 Strnad Libor 1973 MUŽI do 50 trebic
165 Strnadová Simona 2002 dorostenky Havlíčkova Borová
166 Kučera Lukáš 1988 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
167 Moravcová Gabriela 1991 ŽENY do 30 Hlinsko
168 Siskosová Lucie 1990 ŽENY do 30 UCEEB
169 Petrášová Lucie 1993 ŽENY do 30 Chomutov
170 Čaněk Petr 1981 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
171 Mojžiš Vincent 1937 MUŽI nad 60 KČT Havlíčkův Brod
172 Polreichová Kateřina 1985 ŽENY do 40 Velká Losenice
173 Sabol Josef 1999 MUŽI do 40 SK Chotěboř
174 Charvát Tomáš 1989 MUŽI do 40 Suchdol
175 Nikodým Ivan 1982 MUŽI do 40 Lékárna.cz
176 Dibelka Martin 1973 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
177 Půžová Tereza 1988 ŽENY do 40 České Budějovice
178 Sedlakova Lenka 1963 ŽENY nad 40 Přibyslav
179 Šrámková Zdeňka 1976 ŽENY nad 40 Ždírec nad Doubravou
180 Urban Zdenek 1981 MUŽI do 40 Golcuv Jenikov
181 Škacha Pavel 1992 MUŽI do 40 Přibyslav
182 Štědrá Jaroslava 1963 ŽENY nad 40 Modlíkov
183 Zdražil Roman 1986 MUŽI do 40 Oudoleň
184 Jirásek Pavel 1978 MUŽI do 50 Sokol Podmoklany
185 Bartáková Markéta 1980 ŽENY do 40 Ždírec nad Doubravou
186 Říčka Jaroslav 1968 MUŽI do 60 Škrdlovice
187 Žabčík Marek 1980 MUŽI do 40 Pardubice
188 Urbášková Gabriela 1991 ŽENY do 30 UCEEB
189 Dytrich Jakub 1983 MUŽI do 40 UCEEB
190 Peňáz Pavel 1976 MUŽI do 50 Přibyslav
191 Strašil Miroslav 1991 MUŽI do 40 Přibyslav
192 Valenta David 1979 MUŽI do 40 velosport Valenta scott team Pelhřimv
193 Rakušan Pavel 1977 MUŽI do 50 Hlinsko
194 Landa Pavel 1990 MUŽI do 40 Kolín
195 Žaitlík David 1993 MUŽI do 40 UCEEB ČVUT
196 Špale Jan 1996 MUŽI do 40 UCEEB
197 Čížek Jan 2001 dorostenci Lípa
198 Křepinský Vojtěch 2002 dorostenci Havlíčkův Brod
199 Mach František 1992 MUŽI do 40 Velká Losenice
200 Hrubý Zdenek 1985 MUŽI do 40 Jabloňáci
201 Musilová Radka 1975 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
202 Beranová Milada 1977 ŽENY nad 40 Humpolec
203 Zychová Martina 2001 dorostenky Přibyslav
204 Berky Jiří 1962 MUŽI do 60 SDH Termesivy
205 Tichý Jiří 1969 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
206 Ferkl Lukáš 1980 MUŽI do 40 UCEEB
207 Kučírek Petr 1964 MUŽI do 60 havl. brod
208 Mucha Jaromír 1974 MUŽI do 50 NHÚ Balinka VM
209 Zajíc František 1991 MUŽI do 40 Kámen ZDE
210 Štaubertová Vlaďka 1973 ŽENY nad 40 Broučci Humpolec
211 Vodička Václav 1987 MUŽI do 40 UCEEB
212 Nesporý Lukáš 1991 MUŽI do 40 Jiřice
213 Stolařová Daniela 1986 ŽENY do 40 UCEEB
214 Rakušan Jaroslav 1983 MUŽI do 40 Vítanov
215 Němec Vlasta 1979 MUŽI do 40 Mimoň team
216 Mederly Petr 1979 MUŽI do 40 Horní Bezděkov
217 Mederly Hanna 1984 ŽENY do 40 UCEEB
218 Šrámková Lucie 2006 dorostenky Modlíkov
219 Panchártek Lukáš 1988 MUŽI do 40 Orlová
220 Novotny Petr 1977 MUŽI do 50 Pteam
221 Štěpánek Petr 1988 MUŽI do 40 UCEEB
222 Kadlecová Jana 1993 ŽENY do 30 Krásněves
223 Pecha Václav 1990 MUŽI do 40 SK Vepřová
224 Wolf Petr 1980 MUŽI do 40 UCEEB
225 Bukovská Karolína 1994 ŽENY do 30 Praha
226 Čeloudová Vendula 1988 ŽENY do 40 Brtnice
227 Berka Václav 1983 MUŽI do 40 Brtnice
228 Kuzmič Michal 1987 MUŽI do 40 ČVUT UCEEB
229 Votavová Mirka 1987 ŽENY do 40 Jihlava
230 Belobrad Filip 1984 MUŽI do 40 Canyon Club
231 Málek Zdeněk 1974 MUŽI do 50 Stavebniny Málkovi Ždírec n/D
232 Babinec Luboš 1985 MUŽI do 40 OneMan
233 Bičík Michal 1975 MUŽI do 50 Horní Studenec
234 Maška Marek 1988 MUŽI do 40 UCEEB
235 Vavroušek Martin 1997 MUŽI do 40 Staré Ransko
236 McBain Zuzana 1980 ŽENY do 40 Atletic Třebíč
237 Sobotková Barbora 2001 dorostenky Malá Losenice
238 Šulc Jan 1987 MUŽI do 40 SK Aktis Praha
239 Straka Vratislav 1977 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
240 Sláma Jiří 1953 MUŽI nad 60 Jihlava Běžec Vysočiny
241 Frühbauerová Martina 1972 ŽENY nad 40 Česká Bělá
242 Čížek František 1942 MUŽI nad 60 TURBO Chotěboř
243 Stehlík Oldřich 1970 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
244 Šťastník Radek 1980 MUŽI do 40 Sobíňov
245 Strašil Miroslav 1969 MUŽI do 50 Přibyslav
246 Dupont Ludivine 1994 ŽENY do 30 UCEEB, CVUT
247 Janošíková Lenka 1991 ŽENY do 30 Chrudim
248 Černá Eliška 1996 ŽENY do 30 Velká Losenice
249 Čapková Anna 1999 ŽENY do 30 Modlíkov
250 Udržal Milan 1990 MUŽI do 40 Hluboký Důl
251 Rychlík Tomáš 1987 MUŽI do 40 Lékárna.cz
252 Dohnalová Dana 1988 ŽENY do 40 Havlíčkův Brod
253 Zadina Vladimir 1988 MUŽI do 40 SDH Česká bela
254 Kempa Jiří 1991 MUŽI do 40 Žďár nad Sázavou
255 Včelová Tereza 1999 ŽENY do 30 Havlíčkův Brod
256 Nezveda David 1998 MUŽI do 40 TJ Spartak Třebíč
257 Nesporý Hubert 1966 MUŽI do 60 Jiskra Humpolec
258 Kohout Tomáš 1994 MUŽI do 40 Česká Bělá
259 Páral Marek 1996 MUŽI do 40 SK Tricyklochlubna
260 Klinecká Jana 1981 ŽENY do 40 MK Hlinsko
261 Tonarová Miroslava 1976 ŽENY nad 40 Bory
262 Karásek Tomáš 1991 MUŽI do 40 Žďár nad Sázavou
263 Jírek Jan 1975 MUŽI do 50 Amatér Polnička
264 Beran Petr 1993 MUŽI do 40 TJ Sokol Bezděkov
265 Kubát David 1992 MUŽI do 40 Česká Bělá
266 Kohout Jakub 1983 MUŽI do 40 HAMRY
267 Longin Pavel 1962 MUŽI do 60 Proseč
268 Svoboda Petr 1968 MUŽI do 60 ČKS SKI Jilemnice
269 Svobodová Kateřina 2002 dorostenky ČKS SKI Jilemnice
270 Šorf Vít 1987 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
271 Čapek Pavel 1970 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
272 Vrša Vít 1989 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
273 Šrámek Jan 1991 MUŽI do 40 Česká Bělá
274 Šrámková Monika 1990 ŽENY do 30 Česká Bělá
275 Kysela Tomáš 1987 MUŽI do 40 České Budějovice
276 Polreich Štěpán 1994 MUŽI do 40 Velká Losenice
277 Zagórski Paweł 1996 MUŽI do 40 UCEEB
278 Vlasatá Barbora 1979 ŽENY do 40 UCEEB
279 Kichou Sofiane 1988 MUŽI do 40 UCEEB
280 Jára Robert 1983 MUŽI do 40 UCEEB
281 Bartušková Nela 2004 dorostenky Havlíčkova Borová
282 Svědiroh Miroslav 1965 MUŽI do 60 Cihekna Pardubice
283 Sedlák Jakub 1989 MUŽI do 40 Okrouhlice 87
284 Munia Pavel 1972 MUŽI do 50 Bobr Bike team
285 Culek Jaromir 1969 MUŽI do 50 Bobr Bike team
286 Halamková Veronika 1998 ŽENY do 30 Kameničky
287 Lukeš Miloš 1971 MUŽI do 50 Nové Město na Moravě
288 Marek Miloš 1982 MUŽI do 40 Pelhřimov
289 Miřácký Lukáš 1983 MUŽI do 40 Světlá nad Sázavou
290 Šmídová Monika 1988 ŽENY do 40 Sládkova 29,Jihlava 58601
291 Dospěl Vojtěch 2002 dorostenci Sparťani
292 Pechová Helena 1993 ŽENY do 30 Svratka
293 Kovar Milan 1974 MUŽI do 50 Ceske Budejovice
294 Gregor Tomáš 1979 MUŽI do 40 Praha
295 Hamerníková Ivana 1996 ŽENY do 30 Holky ze Skuherky
296 Jansík Petr 1967 MUŽI do 60 Havlíčkův Brod
297 Krajmerová Eva 2000 ŽENY do 30 Havlíčkův Brod
298 Maccechini Tereza 1994 ŽENY do 30 Holky ze Skuherky
299 Štaigerová Anežka 1979 ŽENY do 40 Kozlov
300 Stránský Marek 1990 MUŽI do 40 Přibyslav
301 Bylková Kateřina 1990 ŽENY do 30 Přibyslav
302 Štědrý Miroslav 1990 MUŽI do 40 Modlíkov
303 Vacek Martin 1989 MUŽI do 40 Modlíkov
304 Štěrba Václav 1988 MUŽI do 40 Chotěboř
305 Vršová Barbora 2002 dorostenky Amatér Polnička
306 Bříza Martin 2001 dorostenci Maleč
307 Tomek Martin 1981 MUŽI do 40 Brno
308 Krčál Vít 1994 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
309 Macek Frantisek 1958 MUŽI nad 60 železnohoráktým
310 Dvořáková Soňa 1971 ŽENY nad 40 Záborná
311 Suchý Dominik 1997 MUŽI do 40 Pohled
312 Ondrackova Radka 1973 ŽENY nad 40 Zub casu
313 Tillmann Ingrid 2000 ŽENY do 30 AC Čáslav
314 Súkeníková Olga 1987 ŽENY do 40 Havlíčkův Brod
315 Súkeník Milan 1970 MUŽI do 50 Brno
316 Škvařil Ladislav 1988 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
317 Plíhal Luboš 1965 MUŽI do 60 Ždírec n.D.
318 Štursa Radek 1991 MUŽI do 40 Nové Dvory
319 Tecl Jan 1958 MUŽI nad 60 Troubsko
320 Klusáček Petr 1974 MUŽI do 50 Brno
321 Laštovičková Lenka 1977 ŽENY nad 40 Havlíčkův Brod
322 Suchan Miloslav 1959 MUŽI do 60 Havlíčkův Brod
323 Ožana Václav 1964 MUŽI do 60 TJ Nové Město na Moravě